Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Polski Cukier Toruń podał ceny biletów
Piotr Paczkowski 18 września, 2014, 23:06 Sport i rekreacja
1438655_17522694
Ceny biletów na mecze toruńskiej drużyny są już znane (fot. archiwum)

Przez długi czas nie było żadnych informacji odnośnie cen poszczególnych rodzajów biletów na mecze, czy też karnetów uprawniających do oglądania wszystkich spotkań drużyny z Torunia. Teraz wszystko jest już jasne.

Ceny wahają się od 9, do 18 zł. Różnice spowodowane są tym, ze halę przy ul. Bema podzielono na sektory. Bilety ulgowe będą kosztować 13 i 9 zł, jednak taka cena obowiązuje przy sprzedaży internetowej. Kupno wejściówki w kasie będzie możliwe jedynie w dniu meczu — wtedy jest to już wydatek rzędu 18 i 14 zł. Najmłodsi kibice, czyli dzieci w wieku do 6 lat, także będą musiały kupić bilet, którego koszt wyniesie 1 zł.

Prawo do ulgowych wejściówek jest zarezerwowane dla: dzieci i młodzieży, studentów do 26. roku życia, emerytów, rencistów, żołnierzy i posiadaczy karty Absolwent UMK.

Nie można zapomnieć o karnetach. W hali znajdzie się kilka sektorów przeznaczonych dla ich posiadaczy: trybuny wysuwane na najniższym poziomie oraz dwa sektory za ławkami drużyn. Karnety na te miejsca to koszt 240 zł – do końca października obowiązuje promocyjna cena 150 zł. Istnieje także możliwość nabycia wersji VIP. To miejsca naprzeciw ławek zespołów, po drugiej stronie parkietu. Takie wejściówki kosztować będą 450 zł. Cena promocyjna, również do końca października, wynosi 220 zł. Karnety obowiązywać będą tylko mecze rozgrywane w sezonie zasadniczym.

Torunianie zadebiutują w TBL 3 października, kiedy podejmą Anwil Włocławek.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także