Pomóżmy policji odnaleźć zaginioną Hannę Goń

Kobieta wyszła z domu kilka dni temu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną (fot. policja)

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują 59-letniej Hanny Goń z Torunia. Zaginiona wyszła z domu 4 lutego tego roku i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo prowadzą poszukiwania 59-letniej Hanny Goń. Zaginiona wyszła z domu przy ul. Raszei w Toruniu 4 lutego tego roku krótko po godz. 4:00. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 150 cm, sylwetka krępa, włosy krótkie ciemnobrązowe. Znaki szczególne: zasinienia pod oczami, wyraźna przerwa między zębami. Ubrana była w wełniany płaszcz do kolan koloru grafitowego, czarne spodnie jeansowe, ciemnoszare buty trekingowe marki ECO, apaszkę w mozaikowy wzór w kolorach czarnym, fioletowym i brązowym. Może mieć założoną czarną czapkę.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny (56) 641-25-70, (56) 641-25-56 lub 997 i 112.

GonHanna