Napad na sklep w Toruniu – apel policji

Mężczyźni napadli na sklep w czwartek, 13 marca (fot. Łukasz Piecyk)

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Toruniu poszukują świadków rozboju, do którego doszło 13 marca 2014 r. Trzech mężczyzn napadło na sklep przy ulicy Mickiewicza. Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Toruniu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w dniu 13 marca 2014 roku około godz. 21:10 w sklepie spożywczym przy ul. Mickiewicza 47. Trzech mężczyzn weszło do sklepu, przytrzymali ekspedientkę po czym ukradli pieniądze oraz artykuły spożywcze.Napastnicy oddalili się w nieznanym kierunku.

– Sprawcy to mężczyźni w wieku około 20 lat – informuje st. sierż. Wojciech Chrostowski , z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Toruń. – Wszyscy ubrani byli w ciemne kurtki i spodnie dresowe. Na głowach mieli kaptury, twarze zasłonięte były chustami. Policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny osoby, które były świadkami tego zdarzenia, w szczególności mężczyznę w wieku około 30 lat, ubranego w czapkę, który widział sprawców wychodzących ze sklepu tuż po dokonaniu przestępstwa.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje o tożsamości sprawców proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Toruniu ul. Grudziądzka 17, pok. 303, tel. (56) 641-26-07 lub 997 i 112.