Poszukiwania Kamila Piórkowskiego trwają [nowe fakty]

Fot. nadesłane

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście prowadzący sprawę zaginięcia Kamila Piórkowskiego ustalili nowe fakty. Teraz czekają na kontakt z osobami, które w dniu 26.03.2017 (niedziela) około godziny 1:00 w nocy przebywały w okolicach tarasu widokowego (od strony miasta).

Komisariat Policji Toruń Śródmieście prowadzi poszukiwania za zaginionym Kamilem Piórkowskim lat 24 . Wszystkie ustalenia funkcjonariuszy świadczą o tym, że zaginiony  ostatni raz był widziany    na  tarasie widokowym  nad Wisłą ul. Bulwar Filadelfijski, na wysokości ul.Mostowej w dniu 26.03.2017r. ok. godz.01:00/ niedziela /. Ubrany był w jasne dżinsy, koszulę w czarno białą kratę i czarną kurtkę.

– Osoby, które w tym okresie przebywały w okolicach tarasu widokowego od strony miasta i kojarzą przytoczone fakty proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Wszelkie informacje  dotyczące   kierunku  oddalenia się zaginionego z tego miejsca  mogą  przyczynić  się do   jego  odnalezienia. Osoby, którym mówią coś podane fakty proszone są o pilny kontakt z prowadzącymi sprawę zaginięcia 56 641 2407, dyżurnym komisariatu Policji Toruń Śródmieście pod numerem telefonu 56 641 2452 lub numerem alarmowym 997.