Poszukiwany 36-latek ukrywał się w łóżku

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu (freeimages.com)

We wtorek 25 kwietnia policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. 36-latek ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się… do łóżka, a nawet przykrył kilkoma kocami.

We wtorek krótko po godz. 6 kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 36-latka, który był poszukiwany trzema listami gończymi przez toruński sąd.

– Mężczyzna od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje, jakie zdobyli policjanci oraz znakomite rozpoznanie pozwoliły ustalić miejsce, w którym będzie przebywał – relacjonuje sierż. szt. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Toruniu. – Funkcjonariusze podejrzewali, że może się on ukrywać w jednym z domków na Mokrym Przedmieściu.

Kiedy kryminalni zapukali do drzwi wytypowanego wcześniej domu, otworzyła im żona poszukiwanego. Kobieta twierdziła, że mąż wyjechał w delegację. Policjanci nie dali się zwieść i dokładnie przeszukali cały lokal. Okazało się, że 36-latek ukrył się w jednym z pokoi w skrzyni łóżka. Dodatkowo przykrył się jeszcze kocami. Na nic się jednak zdały wszelkie próby uniknięcia odsiadki. Poszukiwany trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe kilka lat odsiadując wyroki między innymi za włamania i groźby karalne.