Punk rock w Hard Rock Pub Pamela

Najnowszym albumem zespołu The Vibrators jest "On The Guest List" wydany w 2013r.

W czwartek, 16 stycznia 2014r. punk rock zawładnie Herd Rock Pubem Pamela! Wśród zaproszonych gości pojawią się The Vibrators – prekursorzy amerykańskiego punka oraz legenda polskiej sceny niezależnej – zespół Moskwa.

W czwartek o 19.00 zabrzmi niezniszczalna klasyka punk rocka. Supportem, przed koncertami gości, będzie miejscowy zespół Toi Luzja. Bilety na to wydarzenie dostępne w Hard Rock Pub Pamela (Toruń, ul. Legionów 36) w cenie 35/45zł.

THE VIBRATORS
Kariera The Vibrators rozpoczęła się w 1976 roku  gdy gitarzysta i wokalista Ian „Knox” Carnochan, basista Pat Collier, gitarzysta John Ellis oraz perkusista Eddie postanowili wspólnie założyć zespół w lutym 1976 roku. Swój pierwszy koncert zagrali u boku The Stranglers w Hornsey Art. College w północnym Londynie. Następnie supportowali Sex Pistols w 100 Club i byli jedną z grup, która zagrała na legendarnym już 100 Club Punk Rock Festival.

MOSKWA
Zespół powstał w Łodzi w 1983 roku założony przez Pawła „Gumę” Gumolę (wokal, gitara), Piotra „Rogoza” Rogozińskiego (gitara basowa) i Tomasza Grona (perkusja) i niemal natychmiast wdarł się do czołówki polskiej sceny punk, już rok później zostając laureatem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie i zjednując sobie przychylność licznych wówczas punkowych załóg.

Toi Luzja
13 marca 2010 roku z inicjatywy Arjuny (znanego w pewnych kręgach jako Martinus) trójka znanych sobie od dawna wojowników światła postanawia nie odkładać broni i powołuje do życia nowy projekt. W końcu zawiązują się zespół. W założeniu Toi Luzja nie chcą naprawiać świata, a jedynie pokazać swoje (często radykalne) podejście do wielu otaczających nas spraw.