Rafał Brzozowski na trzecich urodzinach Toruń Plaza

Na gości centrum czeka wiele atrakcji.

Oczarował występem w Tańcu z gwiazdami. Sprawił, że cała Polska nuciła hit Tak blisko, podbił serca publiczności coverem przeboju Magiczne słowa. Rafał Brzozowski, bo o nim mowa, spotka się z toruńską publicznością podczas 3-cich Urodzin Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza.

Wokalista, muzyk, instrumentalista. Współpracował m.in. z Edmundem Stasiakiem podczas reaktywacji zespołu Emigranci, a także z Markiem Kościkiewiczem w projekcie Mono. Jego debiutancka płyta Tak blisko szybko uzyskała status złotej, a tytułowy utwór otrzymał nagrodę publiczności Eska Music Awards 2012.

Oprócz koncertu Rafała Brzozowskiego, podczas którego usłyszymy jego największe przeboje, zabawę umilą także liczne animacje. Najmłodsi Klienci będą mieli okazję spotkać Króla Juliana i Lwa Alexa, postacie z filmu Madagaskar, które zaskoczą dzieci miłymi upominkami. A każdy z gości będzie miał okazję spróbować pysznego urodzinowego tortu.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza jest największym, a przy tym najbardziej dynamicznie rozwijającym się Centrum w Toruniu. Od wielkiego otwarcia w 2011 roku oferta handlowo-rozrywkowa stale się poszerza, do grona najemców dołączyło kilka naprawdę znakomitych marek.

Obchody 3. Urodzin Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza rozpoczną się w sobotę, 15 listopada, o godz. 17.30.