Rodzina Łopacińskich walczy o Nagrodę Alchemika 2015

Głosując możemy pomóc torunianom w zdobyciu nagrody (fot. lopacinskichswiat.pl)

Pochodząca z Torunia rodzina Łopacińskich bierze udział w konkursie Nagroda Alchemika 2015. Wspólnymi siłami możemy pomóc im spełniać kolejne marzenia!

Do głosowania w plebiscycie toruńska rodzina zachęca poprzez swój oficjalny profil na portalu społecznościowym facebook Lopacinskichswiat: „W Polsce zimno a my się rozgrzewamy wspomnieniami z Brazylii. Pamiętacie i konkursie Alchemika? Potrzebujemy Waszych głosów”.

Aby móc oddać swój głos na Elizę i Wojtka Łopacińskich wystarczy wejść na stronę www.nagrodaalchemika.pl i w prawym górnym rogu kliknąć przycisk „Zagłosuj”.

Spośród głosujących wybranych zostanie 20 osób, które najciekawiej i najtrafniej uzasadnią swój wybór. Zostaną nagrodzone egzemplarzami książki i podwójnymi zaproszeniami na Galę Finałową Nagrody Alchemika, która odbędzie się w 27 listopada 2015 w warszawskim OCH-Teatrze.

O konkursie:

Rozejrzyjcie się wokół siebie: czy spotkaliście Alchemika? Nawet jeśli nie czytaliście tej książki, na pewno znacie kogoś, kto postawił wszystko na jedną kartę, wyszedł z rutynowych, wygodnych  kolein, żeby realizować siebie. Nie musi być bohaterem, człowiekiem sukcesu, zdobywcą ani rekordzistą.  Wystarczy, żeby miał odwagę, upór i wiarę, by iść swoją drogą. Jak Santiago z przypowieści Paula Coelho.

Ogłaszamy konkurs na Alchemika. Ten kto wygra, zdobędzie nagrodę, która pomoże mu w drodze do celu. Ale wygrani będą wszyscy, bo w tym konkursie odkryjemy ludzi niezwykłych, o których nie słychać na co dzień.

W 20. rocznicę polskiego wydania Alchemika Paula Coelho wydawnictwo Drzewo Babel postanowiło ufundować nagrodę w wysokości 20 000 zł dla człowieka, który miał odwagę sięgnąć po swoje marzenia. Dla śmiałka, który wyruszył na poszukiwanie skarbu, który drzemie w nim samym.