Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Carpe Diem

„Kosmos Dla Mas” promowany jest w mediach ogólnopolskich od początku 2014 roku (fot. nadesłane)

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w toruńskim klubie Carpe Diem. Alternatywny duet pojawi się na scenie 15 marca (sobota) o godzinie 19.30. Bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży kosztują 15 zł, zaś w dniu koncertu 20.

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet, który powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzycy mieszkają i nagrywają w Olsztynie. Skład koncertowy RLO dodatkowo wspiera dwóch muzyków: Kuba Staniak (klawisz) i Paweł Łach (perkusja).

RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Singlem promującym płytę był utwór „Poznajmy Się”, emitowany w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych, a w rocznym podsumowaniu słuchaczy radia EskaROCK plasujący się na 14. miejscu. Zespół dwukrotnie zagrał na trasie koncertowej po Polsce, jesienią 2012 i 2013 roku.

5 grudnia 2013 roku ukazał się drugi album zespołu pod tytułem „Kosmos Dla Mas”. Pierwszym singlem oficjalnie promującym to wydawnictwo jest pierwszy utwór z płyty – „Ziemia Planeta Ludzi”. Jest to jednak drugi teledysk jaki powstał do tej płyty, pierwszym teledyskiem okraszono utwór „Nie Myśl O Mnie Źle” już ponad rok wcześniej. „Kosmos Dla Mas” promowany jest w mediach ogólnopolskich od początku 2014 roku, zbierając wysokie oceny wśród krytyków muzycznych czasopism i portali.

Wydarzenie można śledzić także na portalu społecznościowym Facebook.