Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Rozbójnicy z ul. Gagarina nie unikną kary
Michał Ciechowski 14 października, 2013, 13:11 Aktualności
14paz2013.gag2
Prokurator postawił mężczyznom zarzut rozboju. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności

Do 12 lat więzienia grozi dwóm młodym mężczyznom podejrzanym o rozbój na ul. Gagarina w Toruniu. Do czasu zakończenia postępowania będą musieli stawiać się na komisariacie w ramach dozoru policji.

W piątkowy wieczór dyżurny toruńskiej komendy odebrał zgłoszenie o rozboju na ulicy Gagarina. Dwoje 21-letnich mężczyzn zastąpiło drogę cykliście. Rowerzysta został wywrócony na ziemię, po czym rozbójnicy zabrali mu rower. Na miejsce został wysłany patrol policji, który zauważył jednego z mężczyzn, wraz z kradzionym rowerem, w okolicy Szosy Bydgoskiej. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił on do policyjnego aresztu.

Policjanci, po zebraniu dowodów, zatrzymali drugiego z mężczyzn. Obydwaj są mieszkańcami Bydgoskiego Przedmieścia. 21-latkom zostały postawione zarzuty rozboju. Dodatkowo pierwszy z nich odpowie również za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.

Skradziony rower, warty kilkaset, wrócił już do prawowitego właściciela. Rozbójnikom grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także