Rozpoczyna się XXXI Toruński Miesiąc dla Zdrowia

W Toruniu powstało kilka zewnętrznych siłowni, z których korzysta coraz więcej osób (fot. ilustracyjne)

Toruński Związek TKKF po raz kolejny zachęca mieszkańców miasta do aktywnego spędzania czasu. Poza tradycyjnymi ofertami w fitness klubach, klubach odnowy biologicznej czy tych sportowych, torunianie mogą skorzystać z zupełnie nowych ofert.

– W Toruniu powstało kilka zewnętrznych siłowni, z których korzysta coraz więcej osób – mówi Ryszard Kowalski, z Toruńskiego Związku TKKF. – Nie zawsze jednak są one wykorzystywane prawidłowo i w związku z tym pomyśleliśmy, że dyżur fachowca/instruktora na tych obiektach byłby bardzo pożądany.

W każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 16.00 – 18.00 można poćwiczyć z instruktorem. Wystarczy się tylko umówić: Pan Bartosz Genert 508 688 032.

Druga nowa, bardzo ciekawa propozycja to nauka gry w tenisa ziemnego. W każdy czwartek w godz. 11.00 – 13.00 na boisku do hokeja na trawie w klubie Pomorzanin czekają trenerzy, którzy nauczą grać zarówno wnuka, syna, jak i ojca, dziadka.

TKKF szczególnie zaprasza na zajęcia Aktywny Senior +50. Zadzwoń i skorzystaj Pan Daniel Rewucki 605 667 097.

Zapraszamy również na kolejną odsłonę spotkań z neurofitnessu. Najbliższe 7 października, kolejne 21 października o godz. 18.00 w Klubie „Melisa i Jazz”, ul. Mostowa 10.