Rozstrzygnięto konkurs „Zakupy dla toruńskich szkół”

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11 (fot. nadesłane)

Akcja „Zakupy dla toruńskich szkół” trwała od 9 września do 4 listopada 2013. 6 listopada 2013 r. w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza odbył się uroczysty finał, podczas którego dzieci ze szkół zaprezentowały program artystyczny i ogłoszono wyniki akcji.

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11 i to na jej konto przekazany został kupon o wartości aż 15 000 zł. Miejsce drugie wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 33 i została nagrodzona voucherem o wartości 7 000 zł. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 13 i otrzymała nagrodę o wartości 3 000 zł. Szkoły, które zajęły od czwartego do dziesiątego miejsca  kolejno:  Zespół Szkół nr 8, Grupa Edukacyjna Menedżer, Szkoła Podstawowa nr 3, Zespół Szkół nr 6, Zespół Szkół nr 5, Zespół Szkół w Lubiczu, Zespół Szkół nr 28. Warto podkreślić, że w głosowaniu na facebooku zwyciężył Zespół Szkół nr 8 zdobywając aż 272 polubienia.

Kupony wręczone szkołom będą do wykorzystania w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza.  Szkoły będą mogły zakupić za nie pomoce dydaktyczne i naukowe do swoich placówek.