Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Sensacja w Toruniu! Lider pokonany przez „czerwoną latarnię”!
Karol Żebrowski 1 kwietnia, 2015, 21:04 Sport i rekreacja
elana
To pierwsza porażka ligowa Elany Toruń (fot. elanatorun.com)

W 18 kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej doszło do nie lada sensacji. Prowadząca w tabeli Elana Toruń uległa Gople Kruszwica 1:2. Choć formalnie gospodarzami spotkania była drużyna z Kruszwicy to mecz odbył się w Toruniu.

Przyczyną takiego stanu rzeczy był fakt, iż Gopło nie otrzymało zgody na rozegranie spotkania na stadionie w Kruszwicy. W związku z tym działacze dzisiejszego zwycięzcy poprosili o możliwość zorganizowania spotkania w Toruniu, na co przystała Elana jak i KPZPN.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. W 59 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy z Kruszwicy, a strzelcem bramki okazał się Michał Kruszczyński. Lider wziął się do odrabiania strat i na 15 minut przed ostatnim gwizdkiem gola z rzutu karnego zdobył Mateusz Poczwardowski. Gdy wydawało się, że gracze z Grodu Kopernika pójdą za ciosem, niespodziewanie bardzo szybko odpowiedziało Gopło – autorem bramki z 77 minuty był Miłosz Losik. Więcej goli na stadionie przy ulicy Bema nie zobaczyliśmy. Mimo sensacyjnej porażki Elana utrzymała pozycję lidera.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także