„Siła i moc kobiety” – przyjdź na warsztaty o poczuciu własnej wartości

Stowarzyszenie "LUKA bis" zaprasza wszystkich zainteresowanych warsztatami (fot. nadesłane)

Stowarzyszenie „LUKA bis” z Torunia zaprasza na warsztaty dotyczące poczucia własnej wartości „Siła i moc kobiety”. Odbędą się one 22 lutego 2014r. Oprócz tego wydarzenia, organizacja ma na swoim koncie warsztaty rozwoju osobistego – „Mapa Marzeń”. W marcu br. zamierzają zorganizować warsztaty relaksacyjne i rozwojowe. Tym razem odprężenie zapewni taniec.

SIŁA I MOC KOBIETY
Kochasz kogoś? Na pewno tak. A czy kochasz siebie? Czy kochanie siebie to egocentryzm, narcyzm? Czy można mieć za dużo pewności siebie?

Kobieta pewna siebie, to kobieta świadoma własnej unikalności,
wierząca w swój potencjał, żyjąca w zgodzie ze swoimi wartościami,
umiejętnie wyznaczająca granice.
Jej pewność siebie jest widoczna w całej postawie,
promieniuje nią na innych, dzięki czemu ludzie lubią z nią przebywać.
Wie, co jest dla niej ważne i umie tego konsekwentnie bronić.
Z każdym dniem wzmacnia wiarę w siebie i swoje umiejętności,
będąc dla siebie najlepszą przyjaciółką i przewodnikiem.

W najbliższą sobotę 22 lutego 2014 roku „LUKA bis” zaprasza na warsztaty, podczas których kobiety będą na nowo odkrywać swoje zasoby, talenty, będą trenować pozytywne myślenie o sobie i uczyć się kreowania pozytywnego wizerunku własnej osoby, by realizować swoje zainteresowania, plany i marzenia. Podczas warsztatów będą uczyć się jak wzmacniać prawdziwe poczucie własnej wartości, jak rozwijać miłość i szacunek do siebie oraz jak podnieść wiarę w siebie i innych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Mapa Marzeń

„Z naszą podświadomością najlepiej dogadywać się za pomocą znaków, metafor i symboli, składających się na mapę marzeń.Przy stołach zasypanych kolorowymi pismami zasiadło 9 osób. Informatyk, terapeutka, doradca finansowy, trenerka biznesu, projektantka, nauczycielka, emerytka, sprzedawca, kosmetyczka. Wiek: od 20 do 50 plus.Wszyscy przeglądają sterty czasopism, wycinają, wydzierają i naklejają na brystol.Te wyklejanki, to ostatnio modny sposób analizowania własnej podświadomości. To rodzaj dialogu między tym, co w nas świadome, a tym, co nieświadome. A także instrukcja dla naszej podświadomości, której podpowiadamy, czego tak naprawdę pragniemy od życia.Mapa marzeń to wizualny koncert życzeń, prezent świadomości dla podświadomości. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji.”

Stowarzyszenie Baza Integracji Społecznej „LUKA bis”
ul. Filomatów Pomorskich 3b/77 87-100 Toruń
Tel. 607381271, e.mail: lukabis@wp.pl