Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Sklepowy złodziej groził nożem pracownikowi ochrony. Nie chciał oddać prezerwatyw
Michał Ciechowski 20 listopada, 2013, 12:20 Aktualności
20lis2013kon4
Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 24-latkowi z Torunia, który ukradł paczkę prezerwatyw. Po zatrzymaniu go przez pracowników ochrony sklepu, mężczyzna wyciągnął nóż i zaczął nim grozić.

Informację o nietypowym zdarzeniu dyżurny policji otrzymał w niedzielę ok. godz. 20.30. Doszło do niego w jednym z hipermarketów przy ul. Żółkiewskiego. Zgłaszający poinformował policjanta, że nikomu nieznany sprawca z regału sklepowego ukradł paczkę prezerwatyw. Potencjalny klient najpierw oglądał towar, po czym wsunął towar do kieszeni swojej kurtki. Kiedy pracownik ochrony zobaczył to, polecił złodziejowi przejść do innego pomieszczenia. Mężczyzna wyjął jednak nóż, którym zaczął grozić ochronie. Po chwili napastnik uciekł.

Całe zdarzenie zarejestrowały jednak kamery monitoringu. Policjanci po przeanalizowaniu zebranego materiału dotarli dzisiaj do podejrzanego. Sprawca to 24-letni mieszkaniec Rubinkowa, który w przeszłości nie był karany. W jego mieszkaniu policjanci odnaleźli również nienaruszoną paczkę, którą trzy dni temu ukradł ze sklepu.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także