Słodka pasja – wygraj voucher do kawiarni Lenkiewicz [KONKURS]

Miła obsługa i pyszne przysmaki – to znaki rozpoznawcze lokali państwa Lenkiewiczów. (fot. Łukasz Piecyk )

Kto z mieszkańców Torunia nie smakował nigdy delikatesów państwa Lenkiewiczów? Od niedawna mamy do dyspozycji jeszcze większy wybór! W kawiarni na rogu ulic Barwnej i Olsztyńskiej odbył się gruntowny remont. Ale nie tylko wnętrze zyskało nową odsłonę. Rewolucję przeszły także dostępne w lokalu produkty.

Kawiarnia przy ulicy Barwnej działa i cieszy oko po remoncie. Łatwo ją znaleźć. Znajduje się na osiedlu Bielawy i jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, choćby dzięki znajdującym się nieopodal przystankom autobusowym. Ponadto kafejka zlokalizowana jest przy ścieżkach rowerowych, dlatego posiada oddzielny parking dla rowerzystów. Właściciele zapewniają też wiele miejsc parkingowych dla aut.

– W nowym lokalu oferujemy pełen zakres produktów i usług naszej firmy – mówią właściciele Maciej i Michał Lenkiewiczowie. – Przede wszystkim jest tu dostępna największa liczba smaków lodów, bo aż 32. Oferujemy desery, włoską kawę Illy, herbaty, gorącą czekoladę oraz oczywiście ciasta naszej produkcji.

Nowa kawiarnia to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jak zapewniają właściciele, już od wiosny przy Barwnej dostępny będzie duży plac zabaw dla najmłodszych.

– Najważniejsze jednak jest to, że w kawiarni Lenkiewicz Barwna oferujemy największy wybór lodów i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie – zapewniają bracia Lenkiewiczowie, którzy prowadzą firmę wraz z żonami. – Naszą ideą jest tworzenie miejsc z klimatem, w których każdy chętnie spotka się z rodziną i przyjaciółmi i miło spędzi czas. Namawiamy też na organizowanie u nas spotkań biznesowo-zawodowych, które w scenerii przytulnej kafejki na pewno będą owocne. To miejsca, gdzie serwujemy najwyższą jakość produktów i dbamy o to, by nasi goście byli w pełni zrelaksowani – czy to dzięki produktom, atmosferze lokalu, czy też klimatowi samego miejsca.

Właściciele i kadra firmy sukcesywnie się szkolą i biorą udział w różnorakich targach – po to, aby dostarczać gościom jak najlepsze słodkie przyjemności.

– Kultywujemy rzemiosło, które jest z naszą rodziną od dziesiątków lat, ale do tej całej mieszanki dodajemy nieco nowoczesności – mówią właściciele. – Cukiernictwo to dla nas przygoda i pasja, którą chcemy dzielić się z innymi.

Historia sukcesu państwa Lenkiewiczów sięga 1945 roku, kiedy to Stanisław Lenkiewicz otworzył swoją pierwszą piekarnię w Prabutach. Następnie sukcesywnie rozwijał działalność firmy i przeniósł ją do Torunia. Dziś lokale państwa Lenkiewiczów mieszczą się w kilku różnych miejscach miasta. Firma Lenkiewicz posiada też cztery swoje marki: Cukiernię, Café, Cocktail Bar oraz Fabrykę Pierników. Najstarszą toruńską cukiernię, która w 2015 roku zyskała nową odsłonę, znajdziemy przy ul. Wielkie Garbary 14, jest tu także kawiarnia. Kolejne cukiernie są przy ul. Chabrowej 24 i przy ul. Wyszyńskiego 5. Przy Rynku Staromiejskim 33/34 znajduje się Café Rynek, w tym samym miejscu skorzystamy też z oferty Cocktail Baru.

– Nasze pierniki wypiekane są w okresie świątecznym na potrzeby renomowanych firm z całej Polski, urzędów oraz instytucji – zdradzają właściciele. – Są doceniane zarówno przez odbiorców krajowych, jak również zagranicznych. W przyszłości będzie można je zakupić poprzez powstającą właśnie stronę internetową.

Wspólnie z kawiarnią Lenkiewicz organizujemy konkurs! Mamy dla Was 5 podwójnych voucherów (każdy o wartości 10 zł) do wykorzystania w lodziarni przy ulicy Barwnej! Szczegóły na naszym Facebooku.