„Smakowanie Obrazem” w CSW

Warsztaty są częścią cyklu "Wyprawa w głąb sztuki" (fot. nadesłane)

Centrum Sztuki Współczesnej, w ramach cyklu Wyprawa w głąb sztuki, zaprasza na warsztaty „Smakowanie Obrazem”. Wydarzenie skierowane jest dla dzieci oraz ich rodziców. Warsztaty prowadzić będzie Martyna Rzepecka.

„Smakowanie Obrazem” rozpocznie się w sobotę (8 marca) o godzinie 12.00. Podczas warsztatów najmłodsi uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami przeniosą się w magiczny świat kolorów. Każda z rodzin podczas spotkania stworzy kalejdoskop – małą, zamkniętą przestrzeń barw, zmieniających się wraz z jego ruchem, niczym obrazy wideo zmieniające się pod wpływem dźwięków w przestrzeni environment „Smakowaniu Obrazem” autorstwa Martyny Rzepeckiej, prezentowanej w CSW w ramach wystawy Dyplomów 2013.

Martyna Rzepecka – rodowita Poznanianka z domieszką krwi góralskiej, obecnie mieszkanka ziemi kujawskiej. Magister sztuki, absolwentka edukacji artystycznej na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, studentka ostatniego roku grafiki warsztatowej oraz pierwszego roku studiów doktoranckich w zakresie Sztuk Pięknych. Lubująca się w technikach graficznych, rysunkowych, video i animacji oraz działaniach edukacyjnych.

Bilet wstępu: 7 zł/os.