Smartwatche, drukarki 3D, kosmiczne ubrania – o tym będą mówić w Smart Space

Drukarka 3D w trakcie pracy (fot. Exea Smart Space)

Copernicus Interactive Camp to dwudniowa konferencja o nowych technologiach, która odbędzie się w Toruńskim Parku Technologicznym. Organizatorem wydarzenia jest Smart Space – inkubator nowych technologii.

Konferencja potrwa dwa dni. Pierwszego dnia odbędą się prelekcje (wykłady), drugiego – specjalistyczne warsztaty, w trakcie których będzie można poszerzyć swoją wiedzę z różnych obszarów. Wystąpi 18 świetnych ekspertów z całej Polski – reprezentanci firm IT, startupów, agencji reklamowych, itd. Opowiedzą m.in. o takich tematach jak: inteligentne urządzenia (np. smartwatche), startupy, druk 3D (będą także pokazy druku), media społecznościowe, nowoczesne, internetowe i smartfonowe narzędzia marketingowe. Drugiego dnia podszkolą uczestników poszczególnych warsztatów z design thinking, grafiki komputerowej czy programowania.

Wstęp na konferencję oraz udział w prowadzonych w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy na stronie http://www.cic.exea.pl/#top. Tam także znajduje się szczegóły plan imprezy.