Już w sobotę drzwi otwarte w salonie Ker-byd. Będzie sporo atrakcji

Dziesięć pierwszych osób, które w sobotę przyniosą stare łopaty, dostaną w zamian nowe (fot. Adam Zakrzewski)

Dzień otwarty firmy Ker-Byd już w sobotę 25 kwietnia od godziny 9. Przedsiębiorstwo zmieniło swoją siedzibę. Spotykamy się przy ul. Na Zapleczu 26 – za MAKRO.

W tym miejscu kupisz wszystko, co potrzebne do utrzymania czystości i piękna w twoim domu i ogrodzie. Firma Ker-Byd jest autoryzowanym przedstawicielem znanych marek, na całym świecie takich jak KARECHER, JOHN DEERE, HONDA i w Bydgoszczy HUSQVARNA. Dziesięć
pierwszych osób, które w sobotę przyniosą stare łopaty, dostaną w zamian nowe.

W programie dnia otwartego przewidziano atrakcje dla wszystkich – kobiet i mężczyzn, starszych i młodszych.

– Założyłem tę firmę w 2000 roku – mówi Stanisław Chylicki, właściciel Ker-Byd-u. – zaczynając od firmy KARCHER, a następnie dochodziły firmy stopniowo HUSQVARNA, HONDA, JOHN DEERE. Dzięki upartości i systematycznej pracy udało się stworzyć przedsiębiorstwo, w którym każdy może kupić sprzęt najwyższej jakości.

Jak mówi właściciel, firmę Karcher znają wszyscy.

– Jednoznacznie kojarzy się z myjkami ciśnieniowymi – dodaje Stanisław Chylicki. – Nawet jak ktoś nie ma Karchera, a żółte urządzenie tego rodzaju w domu, to jest przekonany, że to Karcher . W naszej ofercie są myjki dla użytkowników prywatnych dla rolnictwa i dużych przedsiębiorstw :produkcyjnych, handlowych, komunalnych, usługowych itp. O bardzo różnych gabarytach i cenie.

Podczas dnia otwartego firmy odbędą się pokazy nowego sprzętu. Specjaliści opowiedzą o jego zastosowaniu i sposobie użytkowania.

– Świadomość ludzi z roku na rok się zmienia – mówi Stanisław Chylicki. – W 2000 roku wiele koncernów światowych z tej branży nie było w Polsce kojarzonych. Teraz zna je większość osób. Już mało kto bierze wiadro i gąbkę, żeby myć samochód.

W sobotę każdy gość firmy będzie mógł także spróbować własnoręcznie obsługi myjek czy kosiarek do trawy. Przewidziane są także niezwykle atrakcyjne upusty. Sprzęt profesjonalny firm Karcher i John Deere, który znajduje się w salonie, będzie można kupić o 15 procent taniej, a Hondy o 10 procent.

– Każdy będzie mógł także przejechać się pojazdem terenowym – mówi Robert „Sauron” Majewski, właściciel firmy Impresariat „Sauron”, organizator dnia otwartego w firmie Ker-Byd. – Przyjedzie przedstawiciel firmy John Deere, który pokaże sposób działania kosiarek ogrodowych. W planie są także wyścigi na czas jednym z takich urządzeń.

W Ker-Bydzie można kupić także odkurzacze, zestawy do prasowania z żelazkiem parowym i wszystko, co potrzebne do dbania o czystość naszego mieszkania czy domu. Można na dzień otwarty śmiało przyjść z dziećmi, bo organizatorzy przygotują specjalny kącik dziecięcy. Impreza potrwa siedem godzin, ale na głodnych czekać będzie poczęstunek – ciepła zupa.

Cały dzień uatrakcyjnią konkursy i quizy tematyczne. Będzie w nich można wygrać m.in. myjkę ciśnieniową firmy Karcher o wartości 1000 złotych, odkurzacze, a także vouchery o wartości 50-150 złotych do wykorzystania w Ker-Bydzie.

– Pytania w konkursach dotyczyć będą historii firm, których autoryzowanym przedstawicielem jesteśmy, a także samego Torunia – mówi Stanisław Chylicki. – Zmieniliśmy siedzibę firmy i chcemy, żeby nowa utrwaliła się w świadomości mieszkańców Torunia i okolic.
Dzień otwarty w firmie Ker-Byd już w najbliższą sobotę od godziny 9 do 16 przy ul. Na Zapleczu 26 – za MAKRO.