Spełniaj marzenia z Cochise i Sarą Pach w klubie Lizard King

Liderem grupy Cochise jest Paweł Małaszyński (fot. materiały prasowe)

Już po raz siódmy gwiazdy polskiej estrady zagrają dla chorych dzieci. Podczas koncertu „Spełniamy Marzenia” w klubie Lizard King Toruń wystąpią zespół Cochise i wokalistka Sara Pach, a całkowity dochód przekazany zostanie na podopiecznych fundacji Mam Marzenie.

Fundacja powstała, by spełniać marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Poprzez swoje działania chce dostarczać chorym i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które dodadzą im nadziei i energii do walki z chorobą. Z krakowską fundacją od siedmiu lat współpracuje stowarzyszenie Młodzi Demokraci, które corocznie organizuje koncerty na rzecz podopiecznych fundacji Mam Marzenie. Dochód z imprez, a także pieniądze zebrane podczas szeregu licytacji przeznaczane są na spełnienie marzenia dziecka, którym opiekuje się fundacja. Nie inaczej będzie podczas siódmej edycji wydarzenia. Tym razem akcję wesprą zespół Pawła Małaszyńskiego Cochise oraz Sara Pach.

Grupa Cochise powstała w Białymstoku. Występuje w składzie Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (gitara basowa) oraz Czarek Mielko (perkusja). Formacja wykonuje ciężkiego rocka, a w jej muzyce słychać wpływy amerykańskiego nurtu grunge. Takie zespoły, jak Pearl Jam i Soundgarden są ważną inspiracją dla Cochise, którego nazwa pochodzi z tytułu utworu innej kultowej grupy rockowej, Audioslave. Białostocczanie doczekali się czterech albumów studyjnych. Ostatni jak dotąd, „The Sun Also Rises For Unicorns” ukazał się w 2015 roku. Wokalista i autor tekstów, Paweł Małaszyński, znany jest nie tylko ze swoich dokonań muzycznych. Należy do najpopularniejszych polskich aktorów. Stworzył niezapomniane role w takich filmach, jak „Katyń”, „Skrzydlate świnie” i „Listy do M.”, oraz w szeregu popularnych seriali telewizyjnych, z „Magdą M.”, trylogią „Oficer” czy kręconymi w Toruniu „Lekarzami” na czele.

21-letnia wokalistka Sara Pach doskonale znana jest w naszym mieście, ponieważ jest rodowitą torunianką, absolwentką I LO w Toruniu oraz studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Gra i śpiewa od 11. roku życia. W 2013 roku założyła kanał na YouTube, na którym umieszczała covery znanych wykonawców, co przyniosło jej wielką popularność wśród internautów. Dwukrotnie była półfinalistką festiwalu Pejzaż Bez Ciebie i tyle samo razy zwyciężyła w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Chełmnie. Rok temu ukazał się jej pierwszy singiel, „Siła wiary”, napisany przez współpracowników kanadyjskiej gwiazdy Avril Lavigne. 3 lutego miała miejsce premiera jej najnowszego singla, „Niepodzielni”, nagranego wspólnie ze znanym raperem Mezo.

Koncert „Spełniamy Marzenia” odbędzie się w środę, 26 mają w klubie Lizard King Toruń (ul. Kopernika 3). Otwarcie klubu o 18:00, start koncertu o 19:00. Bilety-cegiełki w cenie 20 zł można nabywać na biletyna.pl oraz w klubie. Rezerwacje grupowe pod numerem 668963904.

Spełniamy Marzenia A3