Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Sportowe lato 2014 – zobacz, co będzie się działo w mieście
Informacja prasowa 26 czerwca, 2014, 13:27 Sport i rekreacja
zdjcie_1
Tegoroczny program przewiduje organizację cykl imprez i zajęć sportowo – rekreacyjnych (fot. archiwum)

Karting, wspinaczka, jazda na rowerze, fitness, taniec, gry terenowe, sporty plażowe oraz cykl imprez „Niedziela dla zdrowia”. Wakacje 2014 w Toruniu zapowiadają się bardzo atrakcyjnie.

„Sportowe Lato” to coroczny program zajęć sportowo – rekreacyjnych organizowanych w okresie wakacyjnym. Inauguracja cyklu imprez nastąpi na Rynku Staromiejskim w Toruniu 29 czerwca 2014 r.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży pozostającej w mieście podczas letnich ferii. Jednakże co roku uczestniczą w niej również dorośli i całe rodziny. Sportowe lato stwarza możliwość aktywnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu. To również propagowanie sportu i szeroko rozumianej rekreacji wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Tegoroczny program przewiduje organizację cykl imprez i zajęć sportowo – rekreacyjnych. Będą to różnorodne propozycje: od kartingu, poprzez wspinaczkę, jazdę na rowerze, fitness, taniec, gry terenowe, sporty plażowe i konkurencje wakacyjne, aż po sporty halowe.

Stałą i integralną częścią „Sportowego Lata” jest cykl imprez: „Niedziele dla zdrowia”, współorganizowanych z Express Media Sp. z o.o. W tym roku – wyjątkowo – jedną z Niedziel dla zdrowia zastąpi WEEKEND dla zdrowia.
Dodatkowo, do tej bogatej oferty należy doliczyć program przygotowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który przewiduje dość rozpięty wachlarz atrakcji: od wypoczynku i animacji na plaży miejskiej oraz letnich basenach, poprzez turnieje sportowe na „Orlikach”, aż po letnie ślizgawki na lodowisku.

sportowe_lato_2014_plakat


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także