Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Spotkanie władz Torunia i policjantów z mieszkańcami Podgórza
Michał Ciechowski 19 lutego, 2016, 17:43 Aktualności Miasto Podgórz
19luty2016debata2
W pierwszej części mieszkańcy obejrzeli filmy i prezentacje o najważniejszych założeniach tegorocznego budżetu miasta (fot. nadesłane)

W czwartek, w Zespole Szkół nr 15 na toruńskim Podgórzu, odbyła się debata z udziałem mieszkańców i przedstawicieli magistratu. Na spotkaniu nie zabrakło także policjantów. Podczas spotkania funkcjonariusze zbierali informacje o niebezpiecznych.

W pierwszej części mieszkańcy obejrzeli filmy i prezentacje o najważniejszych założeniach tegorocznego budżetu miasta, najważniejszych miejskich inwestycjach oraz zasadach budżetu partycypacyjnego. W części poświęconej na dyskusję z mieszkańcami Podgórza, poruszono kwestie dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

– Wszystkie sugestie mieszkańców związane z kompetencjami Policji zostały odnotowane przez funkcjonariuszy i będą uwzględnione podczas planowania organizacji służby oraz działań z zakresu prewencji kryminalnej i przeciwdziałania zjawiskom niepożądanym społecznie – informuje sierż. szt. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Podczas spotkania funkcjonariusze zbierali również informacje o niebezpiecznych zjawiskach w ramach tworzenia mapy zagrożeń.

Kolejne spotkanie z mieszkańcami planowane jest na 22 lutego 2016 r. godz. 17:00 – Dom Muz, ul. Okólna 169.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także