Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Sprawcy pobicia na Rubinkowie zatrzymani
Martyna Joachimiak 21 grudnia, 2015, 21:52 997 Blokowisko
policja_piec
Wiadomo, że najmłodszy popełnił przestępstwo w warunkach tak zwanej recydywy (fot. Łukasz Piecyk)

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z pobiciem 58-latka na ul. Curie-Skłodowskiej w Toruniu. Obrażenia, które zadali oskarżeni mogły zagrażać życiu pokrzywdzonego. Teraz dwójce z napastników może grozić do 8 lat więzienia, a najmłodszemu z nich nawet do 12 lat.

W ubiegły poniedziałek, 14 grudnia, poszkodowany trafił szpitala. Ślady na jego ciele wskazywały na pobicie. Po analizie materiałów zebranych w śledztwie, funkcjonariusze ustalili sprawców zdarzenia. Do sprawy zostali zatrzymani 28-, 38- i 47-latek.

-Dzięki wnikliwej analizie wszystkich informacji i weryfikacji śladów funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie całej trójce zarzutów. – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, Oficer Prasowy KMP Toruń – Mężczyźni odpowiedzą za to, że wspólnie i w porozumieniu pobili 58-latka z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

W czwartek kryminalni z komisariatu Rubinkowo doprowadzili podejrzanych przed sąd. Wiadomo, że najmłodszy popełnił przestępstwo w warunkach tzw. recydywy, czyli powrotu do przestępstwa. Wobec wszystkich sąd zastosował tymczasowy areszt.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także