Stanisław Soyka Trio zagra podczas XIII Uniwersyteckiego Koncertu Charytatywnego

Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia w Auli UMK (fot. nadesłane)

W sobotę, 6 grudnia, w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika odbędzie się XIII Uniwersytecki Koncert Charytatywny. Gościem wydarzenia będzie zespół Stanisław Soyka Trio. Start o godzinie 18.00.

Dochód z imprezy przekazany zostanie na rzecz wychowanków domów dziecka, którzy podejmą studia na UMK oraz uczniów Zespołu Szkół UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie pochodzących z najuboższych rodzin.

Podczas wydarzenia zabrzmią również kolędy Mariusza Matuszewskiego w wykonaniu aktorów toruńskiego Teatru Baj Pomorski. Nie zabraknie także Dedykacji Bożonarodzeniowej pt. „Przychodzimy w noc grudniową”.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć aukcja charytatywna. Osoby, które chcą ofiarować przedmioty na aukcję, są proszone o kontakt z prof. Włodzimierzem Karaszewskim, inicjatorem dorocznych koncertów (tel. 608 407 948, e-mail: wkaras@econ.umk.pl).
Fundusz na stypendia można również wesprzeć poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Amicus Universitatis Nicolai Copernici (numer KRS: 0000027675) z dopiskiem „fundusz wsparcia”. Fundacja będzie na specjalnym subkoncie gromadziła środki tego funduszu.

Bilety na XIII Koncert Charytatywny w cenie 40 zł (dla studentów) oraz 50 zł (dla pozostałych osób) można nabyć w siedzibie Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” przy ul. Gagarina 37a w Toruniu oraz w sklepie „Pamiątki przy Flisaku” przy ul. Rynek Staromiejski 1. Pracownicy, emeryci i renciści UMK mogą zakupić bilety w Dziale Socjalnym (Rektorat UMK, IV piętro, pok. 416 w godz. 7:15-15:15 w dni robocze).

 

20141127112959