Strzały na Bydgoskim Przedmieściu. Policja analizuje monitoring

Fot. Łukasz Piecyk

Odgłosy strzałów niewiadomego pochodzenia usłyszeli świadkowie dzisiaj tuż po godzinie 12:00 w Toruniu u zbiegu ulic Matejki i Mickiewicza. Teraz na miejscu pracują policjanci kryminalniżeby ustalić okoliczności tego zdarzenia.

– Dzisiaj około godziny 12:15  dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu otrzymał informację o zdarzeniu do jakiego miało dojść u zbiegu ul. Matejki i Mickiewicza w Toruniu – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik KMP. – Świadkowie przekazali informację o odgłosach być może strzałów  oraz dwóch pojazdach, które przemieszczały  się z bardzo dużą prędkością.  Teraz policjanci ustalają z jakim  zdarzeniem mamy do czynienia.

Do chwili obecnej nie zgłosiła się  żadna osoba poszkodowana, policja nie otrzymała także zawiadomienia o przestępstwie mogącego mieć związek z tym zgłoszeniem. W tej chwili na miejscu pracują kryminalni. Ustalają okoliczności zdarzenia. Policjanci będą analizować także nagrania miejskiego monitoringu. Każdy szczegół może być ważny wobec tego prosimy wszystkie osoby, które były w pobliżu miejsca zdarzenia o zgłaszanie się do policjantów lub kontakt telefoniczny na numer 997 lub 112.

Posted Under