Studenci dziennikarstwa UMK zwycięzcami konkursu Diamond Project

Koło Naukowe Under Construction PR działa przy Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK w Toruniu (fot. Natalia Miedziak/nadesłane)

Promocją wizerunku polskiego oddziału Infosys – międzynarodowej korporacji z główną siedzibą w Indiach – zajmą się toruńscy studenci, którzy wygrali prestiżowy konkurs Diamond Project. Szóstka żaków z Koła Naukowego Under Construction PR okazała się najlepsza w kraju i zgarnęła nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

Studenci w drodze po nagrodę musieli przejść 4 etapy konkursu. Głównym zadaniem, przed jakim stanęli, było przygotowanie projektu akcji promocyjno-informacyjnej, która związana będzie z budowaniem pozytywnego wizerunku firmy.

Finał konkursu odbył się 14 marca w Łodzi. Tam studenci mieli 20 minut na prezentację i przekonanie do siebie jury. Ostatecznie nagroda trafiła do studentów z Torunia i to oni teraz będą odpowiedzialni za przygotowanie i realizację eventu promującego działalność firmy Infosys BPO Poland. Konkurs dla kół naukowych Diamond Project jest częścią Programu Edukacyjnego Ticket to Your Future, współfinansowanego przez Unię Europejską.

Koło Naukowe Under Construction PR działa przy Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK w Toruniu. Jego członkami są studenci dziennikarstwa UMK, zainteresowani dziedziną public relations oraz zagadnieniami związanymi z marketingiem, mediami społecznościowymi i komunikacją. Koło wspiera toruńskie spotkania „SIM Toruń”, na których pojawiają się osoby z branży PR-owej oraz świata mediów z całej Polski.

Zwycięska „szóstka”, która przygotowywała projekt, to: Agnieszka Zakościelna, Monika Nowakowska, Sandra Falgowska, Daria Ostrowska, Malwina Zielińska i Justyna Kaczyńska. Opiekunem koła jest dr Barbara Brodzińska-Mirowska.