Świetna postawa toruńskich zawodników podczas Meczu Charytatywnego [foto]

Najlepszym zawodnikiem podczas Meczu Chartytatywnego był najlepszy przyjaciel Darcy`ego Warda - Chris Holder.

W dniu wczorajszym na toruńskiej Moto Arenie odbył się Mecz Charytatywny dla Darcy`ego Warda. W rywalizacji pomiędzy Przyjaciółmi Darcy`ego a drużyną Get Well Toruń lepsi okazali się ci drudzy.

Inauguracja sezonu na toruńskiej Moto Arenie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Oprócz możliwości zobaczenia nowych nabytków toruńskiego zespołu czyli Martina Vaculika, Grega Hancocka czy też Grzegorza Walaska, kibice mieli także szansę podziwiać jazdę aktualnego mistrza świata – Tai`a Woffindena. Najważniejszy tego dnia był jednak szczytny cel, który przyświecał zarówno zawodnikom jak i wszystkim zgromadzonym na Moto Arenie: zebranie jak największej ilości środków na rehabilitacje dla Darcy`ego Warda.

Nie tylko sportowe emocje czekały na przybyłych kibiców. Zanim jeszcze zawodnicy przystąpili do rywalizacji, na specjalnej ustawienie scenie na Moto Arenie zagrał zespół Papa Dance.

Ostatecznie zespół Get Well Toruń zwyciężył z drużyną Przyjaciół Darcy`ego 51:39. Cieszyć może świetna forma Adriana Miedzińskiego, który zwyciężył w czterech gonitwach. Z dobrej strony pokazali się także Vaculik i Hancock, którzy zapisali na swoim koncie dwucyfrowy dorobek (po 10 punktów).

Po zakończeniu meczu został rozegrany dodatkowy, memoriałowy bieg im. Mariana Rose. Do rywalizacji stanęło trzech zawodników Get Well Toruń i jeden żużlowiec z Drużyny Przyjaciół, który de facto… jest zawodnikiem i kapitanem drużyny Get Well czyli Chris Holder. To właśnie Holder okazał się najlepszy, przywożąc za swoimi plecami kolejno Vaculika, Miedzińskiego i Hancocka.