Święto Bluesa w klubie Hard Rock Pamela w Toruniu

11 listopada Toruń poczuje bluesa (fot. Mariusz Murawski)

Prawdziwe Bluesowe święto w klubie Hard Rock Pamela w Toruniu! Już 11 listopada 2013r. wystąpią DOKTOR BLUES, JO & LAZY FELLOW oraz Piotr Nalepa Breakout Tour, czyli to, co najlepsze w polskim bluesie poprzedzone występem debiutantów.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Wydarzenie to odbędzie się z okazji 15. urodzin Hard Rock Pubu Pamela. Wokalnie projekt Piotra Nalepy wesprą: półfinalistka programu THE VOICE OF POLAND – JEAN LUBERA oraz jej ojciec, ROBERT LUBERA.

Piotr Nalepa w Hard Rock Pubie Pamela wykona m.in.: „Modlitwę”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Gdybyś kochał, hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowe wersje „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”, które zostały nagrane i wydane na singlu.

DOKTOR BLUES

Historia zespołu rozpoczęła się latem 2005 roku, kiedy to kilku bydgoskich muzyków znających się z różnych projektów muzycznych postanowiło połączyć swoje artystyczne szlaki pod wspólną nazwą DOKTOR BLUES.

JO & LAZY FELLOW

Dawno, dawno temu na jednej z ulic Bredy w Holandii grała na gitarze i śpiewała rudowłosa dziewczyna. W tym samym czasie, kilka przecznic dalej, na chleb zarabiali trzej mężczyźni. Wszyscy byli z Polski. Któregoś dnia natknęli się na siebie i postanowili połączyć siły w muzyce, którą kochali najbardziej.

Wstęp na koncert jest bezpłatny!