Święto Tańca w Toruniu: weź udział w tanecznym konkursie

Święto Tańca odbędzie się w ostatni weekend kwietnia (fot. sxc.hu)

Potrafisz tańczyć? Nie obcy jest tobie hip-hop, salsa czy breakdance? Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie tanecznym „Zatańcz i Ty”, który organizowany jest w ramach kampanii promocyjnej 5. edycji Święta Tańca. Wydarzenie odbędzie się 30 kwietnia w Toruniu.

Impreza skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności taneczne przed szerszą publicznością i jury.

Lubisz tańczyć i chcesz pokazać, co potrafisz? Podziel się z innymi swoimi tanecznymi zainteresowaniami, zaprezentuj ciekawy układ taneczny czy oryginalną choreografię, nagraj wideo i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród— zaprasza do udziału w konkursie Krystian Kubjaczyk, Dyrektor Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 26 kwietnia zamieścić w internecie zatańczony przez siebie układ, wypełnij formularz na stronie www.tak.torun.pl/zatancz, aby sięgnąć po jedną z atrakcyjnych nagród: nagrodę Prezydenta Miasta Torunia — kamerę sportową GoPro, nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego zapewnioną przez Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. — weekend dla dwóch osób w Ciechocinku, weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Mercure w Gdyni ufundowany przez toruński Hotel Mercure oraz zestaw kosmetyków ufundowany przez drogerię Super-Pharm.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas toruńskiego Święta Tańca 30 kwietnia 2016 roku, około godziny 17.30, na scenie głównej znajdującej się na Rynku Staromiejskim.