Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Święto Województwa: w Toruniu zagra Warszawska Orkiestra Symfoniczna
Michał Ciechowski 5 czerwca, 2014, 15:25 Kultura i rozrywka
foto_1
Orkiestra Symfoniczna „Sonata” im. Bogumiła Łepeckiego z Warszawy wykona Symfonię h-moll „Polonia” op. 24 Ignacego Jana Paderewskiego (fot. nadesłane)

Uroczysty koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca, w Kościele Garnizonowym św. Katarzyny w Toruniu. Wydarzenie jest częścią obchodów piętnastolecia Polski w NATO i Święta Województwa.

– Wydarzenie jest finałem projektu „Razem w NATO – 15 lat Polski w NATO” realizowanego przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego – informuje Beata Krzemińska, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. – W ramach obchodów jubileuszu w naszym regionie od marca odbyły się: konferencja poświęcona roli polskich żołnierzy w formacjach międzynarodowych, uroczysta sesja sejmiku i pokazy wojskowe.

Koncert jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także