Świętuj z Lizard Kingiem piąte urodziny klubu. Koncertową zabawę zacznij już teraz!

Anja Orthodox razem z Closterkeller pojawi się w Lizard Kingu w niedzielę (fot. Łukasz Piecyk)

Warto zarezerwować sobie najbliższe wieczory na muzyczne eskapady w Lizard Kingu. Klub przy ulicy Kopernika szykuje w ciągu najbliższego tygodnia naprawdę sporo atrakcji dla fanów gitarowych i alternatywnych brzmień.

W czwartkowy wieczór do czerwoności klub rozgrzeje zespół Acid Drinkers, którego występ okraszony specyficznymi żartami Tomasza „Titusa” Pukackiego, zapewni najlepszą rozrywkę dla fanów ciężkich brzmień. Zanim opadnie kurz po pogo, już w niedzielę na scenie pojawi się najbardziej rozpoznawalny symbol polskiego gotyku, czyli formacja Closterkeller z Anją Orthodox za mikrofonem. Zespół w tym roku obchodzi swoje ćwierćwiecze, więc to okazja do wizyty na ich koncercie jest nie byle jaka.

Dzień później, 11 listopada, na scenę wkroczy Maria Peszek ze swoim alternatywnym spojrzeniem na świat, gwarantując występ, wobec którego nie zostaniemy obojętni. We wtorek natomiast solo wystąpi Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma. Artysta na scenie poza muzyką wykorzystuje także poezję i elementy gry teatralnej.

Kulminacją wspomnianych wydarzeń będą V urodziny klubu Lizard King. Z tej okazji na scenie pojawi się zespół Piersi. Na pewno nie zabraknie ich ostatniego hitu, czyli piosenki „Bałkanica” pochodzącej z płyty „Piersi i przyjaciele 2”. To pierwszy album po odejściu Pawła Kukiza, którego za mikrofonem zastąpił Adam Asanov.

Bilety na poszczególne wydarzenia dostępne są w samym klubie, restauracji Sioux oraz w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.