Szkolenie i Drzwi Otwarte w toruńskim ZUSie

Organizatorem wydarzeń jest toruński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (fot. sxc.hu)

Toruński Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych otwiera swoje drzwi przed mieszkańcami oraz organizuje szkolenie dotyczące Interaktywnego Płatnika Plus.

Już 18 marca, w godzinach od 10.00 do 12.00 każdy zainteresowany torunianin może wziąć udział w Drzwiach Otwartych ZUS, które poświecone zostaną „Przyznawaniu rent socjalnych”. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim osobom, które chcą posiąść wiedzę na szeroko pojęty aspekt finansowania osób ubiegających się o renty.

– Wychodząc naprzeciw mieszkańcom, toruński oddział ZUS zaprasza na szkolenie dotyczące Interaktywnego Płatnika Plus – informuje Bożena Wankiewicz, Rzecznik Prasowy O/ZUS w Toruniu. – Wydarzenie odbędzie się w dniach 17, 23 oraz 30 marca 2016 roku.

Szkolenie adresowane jest do płatników składek, którzy przekazują dokumenty zgłoszeniowe, wyrejestrowujące oraz rozliczeniowe do ZUS drogą elektroniczną. Podczas spotkania zostaną przedstawione główne zmiany i korzyści płynące z wdrożenia IPP, który jest rozwinięciem programu Płatnik. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy – tel. (56) 610 93 93.

Szkolenie odbędzie się w dwóch grupach w siedzibie Oddziału w Toruniu, ul. Mickiewicza 33/39, sala 411.

I grupa – godz. 09:00

II grupa – godz. 12:00