Szukasz pracy? CTDP czeka na Ciebie na Barce z pyszną kawą

Nie czekaj i wpadnij na kawę oraz po pracę.

Spinasz się przed każdą rozmową kwalifikacyjną? Wykułeś na blachę sto najdziwniejszych pytań i najlepszych odpowiedzi, a rekruterzy i tak dają ci kosza? Wpadnij do nas i przekonaj się, że rekrutacja może być fajna! Jeśli nie masz CV, żaden problem. Poznajmy się bliżej na luzie – co powiesz na kawę i lody? My stawiamy! CTDP to nietypowe miejsce pracy i rekrutujemy też nietypowo. Spotykamy się we wtorek 25 kwietnia między godz. 11 a 15 na Barce (Bulwar Filadelfijski).
CTDP to firma, która łamie korporacyjne schematy. Uwielbiamy pozytywnie zaskakiwać od pierwszego kontaktu. Przekonaj się, że rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca, a praca nie zawsze jest nudna!

Kim jesteśmy?
CTDP to najfajniejsze call center w Polsce. Praca u nas polega na telefonicznym kontakcie z obecnymi i nowymi klientami w celu sprzedaży produktów i rozwiązań naszego partnera – jednego z największych na świecie operatorów sieci komórkowej T-Mobile.
W CTDP pracujemy od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16 i ani chwili dłużej. Żadnych nadgodzin! Oczywiście dajemy ci wybór i proponujemy też elastyczny czas pracy. Już w pierwszym miesiącu dostajesz stałą stawkę godzinową plus wysokie prowizje – nawet jeśli nie masz doświadczenia. Co jeszcze? Ekstra bonusy: darmowy kurs języka angielskiego i kartę rabatową ze zniżkami do różnych miejsc w Toruniu. A jeśli jesteś z Włocławka, Inowrocławia lub okolic, oferujemy darmowy transport do i z pracy.

Kogo szukamy?
Wszystkich, którzy chcą pozytywnej zmiany. Jesteśmy otwarci na ludzi w każdym wieku i z różnym doświadczeniem. Jeśli nie masz żadnego – spokojnie, wszystkiego można się nauczyć. Prowadzimy profesjonalne szkolenia i uczymy, jak sprzedawać. Pomagamy wrócić na rynek pracy młodym mamom i aktywizujemy osoby 50+. Zatrudniamy też osoby niepełnosprawne. Ale szukamy także konsultantów z doświadczeniem, ekspertów, którzy chcą wyróżnić się na rynku pracy.

Nietypowa rekrutacja CTDP już 25 kwietnia w godz. 11-15 na tarasie Barki na Bulwarze Filadelfijskim. Kawa i lody za free!
Nie możesz wpaść akurat w tym terminie? Nic straconego! Zajrzyj na
www.praca.ctdp.pl i aplikuj przez formularz na stronie.