Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Szybciej pomiędzy Toruniem a Grudziądzem
Michał Ciechowski 28 sierpnia, 2014, 23:32 Aktualności Miasto
340
W pierwszym dniu roku szkolnego przewoźnik rozda uczniom upominki (fot. Łukasz Piecyk)

Wkrótce zakończą się prace remontowe torowiska na odcinku Toruń – Grudziądz. Już od 1 września Arriva przywróci regularne pociągi. Przewoźnik kusi też swoich pasażerów promocjami, a dla tych stałych, w grudniu obowiązywać będzie promocja na bilety miesięczne.

Tory remontowane były od kilku miesięcy. Na odcinku Chełmża – Grudziądz pasażerowie korzystali z kilku środków komunikacji – m.in. z autobusów. Remont ma się jednak zakończyć w listopadzie. Pociągi wyruszające w trasę po nowych torach osiągną prędkość do 100 km/h.
Będzie nie tylko szybciej, ale także bezpieczniej. Od 1 września jej pociągi wznowią regularne kursy. Gdy remont torowiska skończy się na dobre, Arriva dołoży jeszcze jeden pociąg na dobę, który przemierzy trasę w jedną i drugą stronę.

W pierwszym dniu roku szkolnego przewoźnik rozda uczniom upominki. Ciekawą ofertę Arriva przygotowała dla tych, którzy zamierzają jeździć regularnie. Jeśli ktoś kupi bilet miesięczny na wrzesień, październik i listopad, w grudniu dostanie go za 1 zł.

Arriva rozpocznie także promocję „Razem taniej” dla pasażerów podróżujących w towarzystwie. Przy zakupie biletu normalnego dla jednej osoby, drugi będzie można kupić za 1 zł.

 


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także