Teatr Baj Pomorski zaprasza najmłodszych na bal [FIlm]

Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Baj Pomorski (fot. kadr z filmu)

Pluszowe zebry, małpki, psy i misie mają się z czego cieszyć. Już wkrótce trafią w dobre ręce! 150 dzieci – małych podopiecznych toruńskiego MOPRu oraz Hospicjum „Nadzieja” – weźmie udział w sylwestrowym balu, który zakończy się wręczeniem świątecznym paczek z łakociami, maskotkami i materiałami szkolnymi. To dzięki ofiarności torunian, którzy od grudnia wspierali akcję „Za każdy uśmiech Dziecka”.

– Bal w Teatrze Baj Pomorski rozpocznie się 15 stycznia o godzinie 17.00 – mówi Ewa Frąckowiak, współorganizatorka akcji. – Wydarzenie poprowadzone zostanie przez aktorów teatru oraz Jacka Beszczyńskiego.

Atrakcją dla dzieci będzie również Kangur rozdający słodkości. Ponadto, wśród muzyki, śmiechu i zabawy, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Po balu na 150 dzieci czekają paczki ze słodkościami, maskotkami oraz artykułami szkolnymi.

Akcja przygotowana zostanie po raz 9. Za jej sukcesem stoją współorganizatorzy: Ewa Frąckowiak, Robert Olkowski, Anna Renz, Jarosław Winnicy oraz rzesza przyjaciół.

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zbierano maskotki, zabawki, słodycze oraz materiały szkolne – dodają organizatorzy. – Zbiórkę promował krótki spot w serwisie YouTube oraz facebookowy fanpage.