Teatr Muzyczny na Jordankach. Edyta Herbuś i Małgorzata Bogdańska w spektaklu „Diwa”

Musical wystawiony zostanie 13 marca o godzinie 18.00 (fot. nadesłane)

Teatr Muzyczny po raz pierwszy pojawi się na Jordankach. W ramach gościnnego spektaklu „Diwa” Teatru Żelaznego z Katowic, na scenie Centrum Kulturalno-Kongresowego zobaczymy Edytę Herbuś i Małgorzatę Bogdańską.

Spektakl w reżyserii Grzegorza Kempińskyego to podszyty humorem dramat dwóch aktorek – matki i córki. Kobiety spotykają się w dniu rozdania najważniejszej nagrody teatralnej, do której obie są nominowane.

– Na scenie pojawią się aktorki, których życiorys nieprzypadkowo pokrywa się z losami ich scenicznych bohaterek – mówi Anna Jasińska z działu promocji Teatru Muzycznego w Toruniu. – Matka, w której rolę wcieli się Małgorzata Bogdańska, to prawdziwa teatralna diwa z niesamowitym dorobkiem zawodowych, córka – w tej roli Edyta Herbuś – jest zaś popularną aktorką serialową. Co wyniknie ze zderzenia dwóch pokoleń, różnych podejść do życia, sztuki i zawodu aktora?

Wzruszającą podróż od śmiechu do łez, w której bohaterki próbują odpowiedzieć sobie na pytanie, co w życiu jest najważniejsze i czy wyrzeczenia, jakie trzeba ponieść w imię sukcesu, sławy i kariery, są tego warte będzie można zobaczyć już 13 marca o g. 18:00 na scenie kameralnej CKK Jordanki.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu (512 982 813, bow@teatrmuzyczny.torun.pl) oraz przez Internet (www.teatrmuzyczny.torun.pl).