Teatr Muzyczny w Toruniu zaprasza dziś na dodatkowy spektakl

Bilety na spektakl 15.08.15 o g. 21:00 w cenie 35 zł normalny, 30 zł ulgowy do nabycia w Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 (fot. nadesłane)

W związku z dużym zainteresowaniem, Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny zaprasza na dodatkowy spektakl „Ciao Ciao Bambina” , który wystawiony zostanie na toruńskiej scenie w sobotę, 15 sierpnia o godzinie 21.00.

Monodram muzyczny opowiada o losach Marino Mariniego – włoskiego piosenkarza i kompozytora, który serca Polaków zdobył wieloma przebojami, z Nie płacz, kiedy odjadę na czele. W rolę Mariniego wciela się Nicola Palladini – ambasador włoskiej piosenki w Polsce. Na scenie towarzyszy mu duet muzyków: Dominik Dudzik (kontrabas/piano) i Piotr Bogutyn (gitary). W trakcie spektaklu usłyszymy niezapomniane przeboje artysty, a także najpopularniejsze utwory z kanonu włoskiej piosenki. W raz z bohaterem  widzowie poznają klimat nowojorskiej Małej Italii, odwiedzają kabarety Neapolu i Rzymu. Są świadkami wielkiego sukcesu artysty nad Sekwaną, a także polskiego rozdziału w karierze Mariniego. Tło dla spektaklu stanowią widowiskowe videoprojekcje, wprowadzające w klimat i atmosferę minionych lat.

Bilety na spektakl 15.08.15 o g. 21:00 w cenie 35 zł normalny, 30 zł ulgowy do nabycia w Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu oraz pod numerem telefonu 512 982 813.

 

image description