Teatr Muzyczny zaprasza na styczniowe wydarzenia

W piątek, 22 stycznia o g. 19:00, w specjalnym koncercie dla wszystkich Babć i Dziadków z okazji ich święta usłyszymy utwory sprzed lat, które przeplatać się będą z historiami o ich twórcach i wykonawcach. (fot. nadesłane)

W styczniu Teatr Muzyczny oddaje scenę artystom z regionu: uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja oraz wokalno-instrumentalnemu duetowi: Joannie Czajkowskiej-Zoń i Igorowi Nowickiemu.

– W sobotę, 16 stycznia o g. 16:00, dzięki uczniom SP i Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja znów poczujemy atmosferę niedawno minionych Świąt Bożego Narodzenia – relacjonuje Anna Jasińska z Teatru Muzcznego w Toruniu. – Młodzi pasjonaci i amatorzy muzyki, pod kierownictwem Joanny Jabłońskiej-Trzpil zaśpiewają kolędy i piosenki świąteczne. Usłyszymy m.in. Pierwszą gwiazdkęKolędę dla nieobecnych, Radość dzielenia, Hej ludzie idą święta czy Boski blues. Zespół tworzy siedem wokalistek w wieku od 9 do 15 lat i 13-letni gitarzysta.

Z kolei toruńska wokalistka Joanna Czajkowskiej-Zoń i pianista Igor Nowicki przeniosą słuchaczy w świat dawnych, niezapomnianych przebojów. W piątek, 22 stycznia o g. 19:00, w specjalnym koncercie dla wszystkich Babć i Dziadków z okazji ich święta usłyszymy  utwory sprzed lat, które przeplatać się będą z historiami o ich twórcach i wykonawcach.

W repertuarze standardy jazzowe, przedwojenne przeboje, piosenki Agnieszki Osieckiej i Kabaretu Starszych Panów, hity z filmów i seriali oraz piosenki francuskie w języku oryginalnym i w poetyckich przekładach.

Bilety do nabycia w teatralnym Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu (512 982 813, bow@teatrmuzyczny.torun.pl)