Teatr Muzyczny zaprasza również latem

Na scenie Teatru Muzycznego po raz kolejny zobaczymy utalentowany duet – Annę Srokę-Hryń i Włodzimierza Nahornego – w spektaklu Lady Day w Emerson Bar & Grill (fot. nadesłane)

W ramach letniej promocji obniżyliśmy ceny biletów na wakacyjne spektakle i koncerty –  w lipcu  w ramach promocji zapraszamy na spotkanie z przebojami Billie Holiday i muzyką z polskich seriali.

18 i 19 lipca o g. 19:00 na scenie Teatru Muzycznego po raz kolejny zobaczymy utalentowany duet – Annę Srokę-Hryń i Włodzimierza Nahornego – w spektaklu Lady Day w Emerson Bar & Grill.  Spektakl muzyczny opowiada o jednym z ostatnich koncertów legendarnej wokalistki jazzowej, Billie Holiday, na trzy miesiące przed jej śmiercią. Zniszczona wieloletnim zażywaniem narkotyków i alkoholu jest cieniem dawnej divy. W podłym nocnym klubie Billie (Anna Sroka-Hryń) śpiewa dawne przeboje, a pomiędzy nimi wspomina swoje życie. Jej akompaniatorem i jednocześnie opiekunem jest Jimmy Powers (Włodzimeirz Nahorny).  Adam Sławiński, dziennikarz Gazety Wyborczej, o roli  Sroki-Hryń  pisze, że (…) nie tylko śpiewała jak Billie, ale też była Billie, gdy lecząc się brandy, opowiadała swoją historię. Kiedy wchodziła w aktorskie relacje z akompaniującym jej Powersem czuło się, jak zaciera się granica między grą a rzeczywistością. Kiedy śpiewała, cała sala miała ochotę śpiewać.

W jazzowym klimacie utrzymany będzie także koncert Seriale seriale tria Herdzin/Bogdnanowicz/Biskupski. 22 lipca o g. 19:00 usłyszymy opracowania utworów pochodzących z najsłynniejszych, kultowych już dzisiaj polskich seriali, takich jak Czterej Pancerni i pies, Polskie Drogi, Jan Serce, czy  Pan Wołodyjowski. Artyści  wykorzystują popularne motywy muzyczne, łącząc je z nowymi pomysłami aranżacyjnymi. Pianista Krzysztof Herdzin w Teatrze Muzycznym grał już w marcu tego roku. Tym razem na scenie towarzyszyć mu będą– Mariusz Bogdanowicz (kontrabas) i Piotr Biskupski (perkusja). Co ciekawe, obaj są związani zawodowo także z Włodzimierzem Nahornym, który w Toruniu zagra zaledwie kilka dni wcześniej.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Żeglarskiej 8 lub pod numerem telefonu 512 982 813.