Thomas „Mensi” Mensforth z grupą Angelic Upstarts wystąpi w Hard Rock Pubie Pamela

Swoimi korzeniami sięgający pierwszej fali punk rocka zespół, polskim fanom kojarzy się głównie z utworem "Solidarity" (fot. nadesłane)

Toruński Hard Rock Pub Pamela zaprasza na koncert Thomasa „Mensi’ego” Mensfortha ze swoją legendarną grupą Angelic Upstarts. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek (20 lipca) o godzinie 19.00.

„Swoimi korzeniami sięgający pierwszej fali punk rocka zespół, polskim fanom kojarzy się głównie z utworem „Solidarity”, pochodzącym z niezwykle udanej płyty „Reason why ?”. Będąca dla wielu osób hymnem pokolenia ballada, nie jest jedynym polskim akcentem w twórczości tej angielskiej formacji. W tym kontekście trudno pominąć kolejną dedykowaną polskim robotnikom piosenkę pt. „Victory For Poland”, która była reakcją Thomasa Mensfortha na wybuch stanu wojennego w Polsce. Duże zaangażowanie charyzmatycznego lidera Angelic Upstarts w sprawy społeczne powoduje, że jest on postacią w równej mierze kultową co kontrowersyjną.

Genialne płyty takie jak „TEENAGE WARNING”, „WE GOTTA GET OUT THIS PLACE”,  „2 000 000 VOICES”, czy wspomniana już wcześniej „REASON WHY?” dały grupie stałe miejsce w panteonie sław punk rocka i uczyniły z zespołu jedno z najważniejszych zjawisk tego gatunku. Równie wiele dobrego można napisać o weteranach z gdańskiego PO PROSTU. Występ tego obchodzącego w tym roku swoje 30-lecie zespołu, poprzedzi koncert ANGELIC UPSTARTS w Hard Rock Pubie Pamela. Ich set będzie zawierał utwory z trzech dotychczasowych albumów studyjnych PO PROSTU oraz utwory z zapowiadanego na koniec 2015 roku, nowego studyjnego krążka zespołu.”

Koncert otworzy występ toruńskiej formacji Baader Meinhof. Bilety w przedsprzedaży dostępne są w HARD ROCK PUBIE PAMELA (Toruń ul. Legionów 36). Można je również zamówić korzystając z adresu mailowego hrppamela@gmail.com i odebrać przed koncertem po wcześniejszej wpłacie na konto. 

AU bilety przedsprzedaz