Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
„Toruń za pół ceny” już za tydzień!
Michał Ciechowski 16 kwietnia, 2016, 15:52 Aktualności Miasto
z lotu ptaka, fot. Adam Zakrzewski (1)
W ubiegłorocznej jesiennej akcji „Toruń za pół ceny” udział wzięło około pięćdziesięciu tysięcy osób (fot. Adam Zakrzewski)

Jubileuszowa edycja akcji „Toruń za pół ceny” zbliża się wielkimi krokami. Już w weekend 22-24 kwietnia będzie można skorzystać z promocyjnej oferty hoteli, restauracji, instytucji kulturalnych czy sportowych.

– Nie zmienia się zwycięskiego składu – promujemy więc to, co mamy najlepsze – zapowiada Monika Dejnecka, projektant działań promocyjnych akcji „Toruń za pół ceny 2016”. – Podczas dziesiątej edycji ponownie zachwycimy wspaniałymi restauracjami, hotelami, ofertą warsztatową oraz sportową i rekreacyjną. Ogólnopolska promocja akcji pozwoli zaprosić do Torunia tysiące turystów, którzy będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie na ten wiosenny weekend.

W ubiegłorocznej jesiennej akcji „Toruń za pół ceny” udział wzięło około pięćdziesięciu tysięcy osób. W tym roku możemy liczyć na wzrost tej liczby, ponieważ oferta wydarzenia stale się rozrasta.

– Dołączają do nas zarówno debiutanci, jak i stali partnerzy – dodaje przedstawicielka akcji. – Liczba miejsc, w których ceny na wybrane produkty zostaną obniżone o pięćdziesiąt procent, wciąż się rozrasta. Wszystkie placówki, które biorą udział w wiosennej promocji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami.

Wykaz wszystkich uczestników tegorocznej edycji wydarzenia dostępny będzie zarówno na stronie internetowej www.torun-za-pol-ceny.pl, jak również na ulotkach rozdawanych podczas tego wyjątkowego weekendu.

– W tym roku akcji towarzyszyć będzie wiele atrakcji – podsumowuje Monika Dejnecka. – Wśród nich znajdą się bardzo ciekawe konkursy z nagrodami. Warto śledzić nasz profil na Facebooku, a także stronę internetową. Spotkajmy się wspólnie w Toruniu, bo warto tu być.

Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także