Toruń zapłonie. W Od Nowie zagra Behemoth

"The Satanist" to dziesiąty album w dyskografii zespołu (fot. FB zespołu)

Behemoth od ponad 20 lat reprezentuje mroczną stronę muzyki w Polsce, ciesząc się nie mniejszą popularnością za granicą, a Adam NERGAL Darski znany jest nie tylko jako muzyk, kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista i wokalista, ale także jako osobowość telewizyjna, dziennikarz, aktor.

Zespół, początkowo pod nazwą Baphomet, został założony przez Nergala w Gdańsku w 1991 roku. Od tamtego czasu wydał 10 albumów studyjnych, z których każdy na swój sposób był przełomowy. Kontrakty z zagranicznymi firmami, światowe trasy koncertowe sprawiły, że kariera zespołu potoczyła się lawinowo. Behemoth ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia oraz występy na największych światowych festiwalach. Najnowszy album „THE SATANIST”, który ukazał się w lutym tego roku, to wielki sukces, zarówno artystyczny, jak i komercyjny.

Nergal zapewnia, że zespół jest w znakomitej formie. Obiecuje koncerty z odświeżoną setlistą, całkowicie nową produkcję oraz zaskakujące show w towarzystwie black metalowej potęgi Mord’A’Stigmata, awangardowego Merkabah oraz gwiazdy ze Szwecji Tribulation.

11.10. (sobota), godz. 18:30

bilety:
55 zł – przedsprzedaż
65 zł – w dniu koncertu
online: www.ticketpro.pl

FB: https://www.facebook.com/events/666201100083178/?ref=5