Torunianie gotowali w TVN!

Mieszkańcy Torunia gotowali w programie "Ugotowani" (fot. oficjalna strona programu)

We wczorajszym odcinku jednego z popularniejszych programów stacji TVN – „Ugotowani” udział wzięli mieszkańcy Torunia. Czwórka bohaterów rywalizowała o główną nagrodę – 5 tysięcy złotych.

Podczas czterech toruńskich uczt spotkają się: Magdalena Łęgowska – energiczna bizneswoman, na co dzień zarządzająca dziewięcioma przedszkolami, kiedy nie pracuje, spełnia się artystycznie i teatralnie, grając w spektaklach. Silna i ambitna Agnieszka Michalczyszyn – aktualna mistrzyni Polski we fryzjerstwie artystycznym, stawiająca sobie za cel zdobycie tytułu mistrzyni świata, czas wolny dzieli pomiędzy dwie pasje: renowacje mebli i projektowanie odzieży. Tomasz Rabel zawodowo zajmujący się marketingiem medycznym, hobbystycznie od niedawna pasjonat biegania. Czwarty uczestnik to Marcin Witomski – z wykształcenia inżynier, z zawodu spawacz, z zamiłowania członek drużyny rugby.

W telewizyjnej produkcji mogliśmy zobaczyć piękne ujęcia z grodu Kopernika. Odcinek toruński był nie tylko okazją do skosztowania prawdziwej wiejskiej uczty, ale również możliwością poznania nowych smaków z elementami kuchni włoskiej i tajskiej.

Emisja odcinka odbyła się 1 grudnia 2013r. o godziny 18. Powtórka w najbliższą sobotę o 12.50.