Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Torunianka zawalczy dziś o tytuł The Look Of The Year 2014
Michał Ciechowski 29 sierpnia, 2014, 13:45 Aktualności Miasto Na własnym podwórku
big__mg_6889
Finał transmitowany na antenie TVP 2 rozpocznie się o godzinie 21.45 (fot. oficjalna strona konkursu)

Pokonała 150 konkurentek, a dziś stanie na wybiegu podczas finału konkursu Schwarzkopf The Look Of The Year 2014.

Maria Grott do finału dostała się dzięki udziałowi w castingu odbywającym się w marcu w centrum handlowym Toruń Plaza. Zajmując pierwsze miejsce, została reprezentantką naszego województwa na ogólnopolskim finale plebiscytu firmy Schwarzkopf.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1983r. Jego celem przewodnim jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek.

– Maria będzie reprezentowała nasze województwo już w najbliższy piątek, na wieczornej gali transmitowanej przez Telewizję Polską – mówi Agnieszka Grott, mama finalistki. – Chciałabym zachęcić wszystkich do wsparcia jej swoimi głosami, poprzez wysyłanie SMSów w trakcie trwania programu.

Konkurs The Look Of The Year co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie. W piątkowym finale modelki wystąpią w kreacjach zaprojektowanych m.in. przez firmę Paprocki&Brzozowski czy duet Bohoboco. Nie zabraknie też wielu ciekawych atrakcji oraz niespodzianek.

Podczas pokazu finałowego wybierana jest reprezentantka Polski w światowym konkursie The Look Of The Year. O ten zaszczyt powalczy piętnaście finalistek.

Konkurs The Look Of The Year rozbudowany został także o wydarzenia towarzyszące. W tym roku dziewczyny wzięły udział w pokazie młodych projektantów „Premiere Runway”, wystawie prac młodych artystów i studentów uczelni artystycznych oraz wystawie fotografii modowej.

Finał transmitowany na antenie TVP 2 rozpocznie się o godzinie 21.45. Prowadzić go będą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Podczas uroczystości wystąpią gwiazdy specjalne – Grzegorz Hyży, MROZU oraz zespół Pectus.

Zapraszamy do głosowania na Marię Grott, która ma szansę na uzyskanie tytułu The Look Of The Year 2014! Trzymamy kciuki!

Obraz1

 


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także