Toruńscy policjanci od 8 lat szukają zaginionego. Widziałeś go?

Zygmunt Kuna zaginął w 2005 r. (fot. materiały policyjne)

Kryminalni z toruńskiej komendy poszukują 50-letniego mieszkańca naszego miasta. Zygmunt Kuna w czerwcu 2005 roku opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zygmunt Kuna w chwili zaginięcia miał 43 lata, obecnie ma 50 lat.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, oczy – jasne, niebieskie, włosy krótkie, proste, siwe, czoło wysokie, twarz szczupła pociągła, nos średni prostolinijny, uszy średnie, lekko odstające, braki w uzębieniu.

Ubiór zaginionego (w chwili zaginięcia): czapka „bejsbolówka” koloru czarnego z daszkiem, koszulka z krótkim rękawem rozpinana pod szyją, spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego – wytarte, obuwie sportowe w kolorze popielatym tzw. „adidasy”.

Znaki szczególne: blizna po wybarwieniu tatuażu na lewym przedramieniu, nad kostką na nodze tatuaż z wizerunkiem żuka, łuszczyca na rękach i łokciach. Podczas chodzenia po schodach lekko utykał.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym KMP w Toruniu tel. (56) 641 23 88 (95) lub 997 i 112.