Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Toruńskie MPO na podium
Michał Ciechowski 31 października, 2015, 21:56 Aktualności Miasto
mpo-piec
- Sukces firmy to sukces jej pracowników – podkreśla prezes Rozwadowski (fot. Łukasz Piecyk)

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu znalazło się na drugim miejscu w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2015, zorganizowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

Celem rankingu było wyłonienie liderów w branży komunalnej i wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw. Pod ocenę brane były nie tylko kwestie techniczne, finansowe i inwestycyjne, ale także udział firmy w życiu lokalnych społeczności. Dzięki pozyskiwanym funduszom unijnym oraz prowadzonej polityce jakości, toruńskie MPO zajęło drugie miejsce, ustępując tylko przedsiębiorstwu z Poznania.

– Sukces firmy to sukces jej pracowników – podkreśla Piotr Rozwadowski, prezes MPO Toruń. –  Nie byłoby laurów i wyróżnień bez ich codziennego trudu i zaangażowania.

Pierwsza edycja Rankingu spotkała się ze sporym zainteresowaniem samego środowiska – da się zauważyć bardzo dobry wynik osiągnięty przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu czy Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. w Krośnie.

967658634cc0f6cb53427f06c941e689


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także