Tragedia na peronie Dworca PKP Toruń Miasto

Fot. Łukasz Piecyk

Policjanci poszukują świadków tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj na jednym z peronów Dworca PKP Toruń Miasto. Służby ratunkowe, o mężczyźnie z licznymi obrażeniami ciała, poinformowane zostały wczoraj, około godziny 19.50.

Na torowisku od razu pojawił się zespół pogotowia ratunkowego oraz policji. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną, a policjanci dokonywali oględzin miejsca zdarzenia i ustalali możliwe fakty. Prawdopodobnie mężczyzna został potrącony przez pociąg.

– Ofiara tego zdarzenia została przewieziona do jednego z toruńskich szpitali – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń. – Pomimo starań lekarzy po kilku godzinach mężczyzna zmarł. Do chwili obecnej funkcjonariusze starają się ustalić tożsamość zmarłego.

Prowadzący postępowanie uprzejmie proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17 lub pod numerem 997, Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym 56 641 26 07 i 56 641 26 09.

Posted Under