Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Tragiczny wypadek na Szosie Lubickiej. Jedna osoba nie żyje
Michał Ciechowski 20 lutego, 2015, 10:47 Aktualności Blokowisko Miasto
20luty2015lub (1)
W szpitalu zmarła jedna z uczestniczek tragicznego zdarzenia (fot. policja)

Jedna osoba nie żyje, sześć wciąż przebywa w szpitalu – to wynik wypadku, do którego doszło wczoraj na Szosie Lubickiej w Toruniu.Funkcjonariusze na miejscu wykonywali oględziny i zbierali ślady. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj około godz. 14.30, na wysokości targowiska Manhattan, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną zderzyły się ze sobą bmw i for fiesta.

– Bmw kierowane przez 20-latka poruszało się Szosą Lubicką w stronę centrum miasta, natomiast fiesta jechała w kierunku ul. Przy Skarpie – opisuje zdarzenie st. sierż. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. – Po zderzeniu ford został wytrącony z toru jazdy i wjechał na chodnik, gdzie potracił dwie osoby piesze. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiło w sumie siedem osób: 45-letni kierowca forda i dwoje jego pasażerów w wieku 50 i 51 lat, dwoje pasażerów bmw w wieku 20 lat oraz dwie osoby piesze w wieku 63 i 81 lat. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu zmarła 51-letnia pasażerka forda fiesty.

Przez kilka godzin w tym miejscu ruch był utrudniony.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także