Tragiczny wypadek na ul. Nieszawskiej. Nie żyje rowerzysta

Fot. KMP Toruń

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na ul. Nieszawskiej. W wyniku potrącenia przez samochód zmarł mężczyzna jadący ścieżką rowerową na jednośladzie. Teraz przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia toruńska policja, prosząc o kontakt wszystkich świadków wypadku.

Do całego zdarzenia doszło krótko po godzinie 14.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 24-latek kierujący osobowym BMW 318, jadąc w kierunku centrum miasta, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Kierujący jednośladem poruszał się ścieżką rowerową. Po zderzeniu bmw wjechało do rowu.

Niestety 60-letni rowerzysta zginął na miejscu. Kierowca i pasażerka samochodu trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca bmw był trzeźwy.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

Posted Under
[fbcomments]