Trening na Motoarenie: przyjdź i zrób sobie zdjęcie z zawodnikami

Kto nie może dziś przyjść na trening, będzie miał okazję spotkać się z zawodnikami przed samym turniejem (fot. Adam Zakrzewski)

Już jutro startuje Speedway Best Pairs Cup, na którym wystartuje 21 zawodników. Polskę reprezentować będzie Tomasz Gollob, Adrian Miedziński oraz Patryk Dudek. Dzień przed meczem, na oficjalnym treningu będzie można zrobić sobie zdjęcie z wszystkimi zawodnikami.

Listę startową zamykają Aleksandr Loktajew i Cameron Woodward. Ten pierwszy zastąpi kontuzjowanego Grigorija Lagutę i będzie wraz z Emilem Sajfutdinowem tworzył zespół Rosji. Woodward z kolei będzie pełnił rolę w zespole australijskich gwiazd Chris Holder – Darcy Ward.

Dziś, na Motoarenie, odbędzie się oficjalny trening, na którym pojawi się 16 zawodników. Rozpocznie się on o godzinie 17.00. Warunkiem wstępu na trybuny jest program zawodów. Po treningu (ok. godz. 18.30) organizatorzy planują wspólne zdjęcie kibiców i zawodników.

Kto nie może dziś przyjść na trening, będzie miał okazję spotkać się z zawodnikami przed samym turniejem. W piątek o godzinie 16.30, w specjalnej secsji autografowej udział wezmą kierowca rajdowy Michał Kościuszko, Emil Sajfutdinow oraz Patryk Dudek.

W czwartek kasy na stadionie będą czynne od godz. 15.00, w piątek bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17.00, dwie godizny przed prezentacją.